İçeriğe geç

Hakkımızda

Derin Bobinaj

Makineler hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Pek çok işin yapılmasını kolaylaştırmakta ve zaman açısından da daha kısa süreler içerisinde yapılmasını mümkün kılmaktadır. Ancak bu şu anlamama gelmemektedir. Makineler ne kadar faydalı olsa da arızalanmaz. Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak da arızalar meydana gelmektedir. Dolayısıyla da olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Derin Bobinaj olarak sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Geniş hizmet yelpazemiz ve alanında uzman kadromuz ile sorunlara çözümler üretmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Çünkü siz değerli müşterilerimizi profesyonel bir çalışma ile buluşturmaktayız.

Hizmetlerimiz içerisinde elektrikli tamiri, dalgıç pompa tamiri, karot makineleri tamiri, elektrikli motor tamiri ve bobinaj bakım servisi yer almaktadır. Eğer arıza parçadan kaynaklı ise sorunun ne olduğu belirlenmektedir. Sonrasında ise parça değişimi ya da en uygun tamir yöntemi seçilerek uygulanmaktadır.

Yüksek teknolojik alt yapımız ve sahip olduğumuz tecrübemiz ile de mümkün olan en kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırarak eskisi gibi kullanmaya devam edebilmeniz için teslim etmekteyiz. Sorunun ne olduğu fark etmeksizin firmamızı öne çıkaran özelliğimiz ise titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmamızdır. Bakım servisimiz ile de bobinajın kullanım ömrünü uzatarak ilk günkü performansı ile de kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak bizim ile iletişime geçin.

Onarım Hizmetleri

Motor ve jeneratörlerin stator-rotor, bakım ve onarımları, marka gözetmeksizin dünya standartlarında…

Kestirimci Bakım

Titreşim analizi, yağ analizi, sıcaklık analizi, elektromekanik ölçümler gibi yöntemleri kullanarak…

Motor ve Generatör Sarımı

Her tip ve güçte motor ve generatörlerin stator-rotor sarım, bakım ve…

Hemen Ara